Jak uprawiać seks hiszpański?

Zbliżenie pomiędzy partnerami może mieć różne formy i intensywność. Kluczowe jest, aby nieustannie pobudzać namiętność i unikać monotonii. Te strefy aż proszą o eksperymentowanie i poznawanie nowych doświadczeń. Seks hiszpański jest jedną z propozycji umożliwiającą zbliżenie partnerów. Przedstawiamy, co oznacza seks hiszpański i czy jest dla każdego.

Czym jest seks hiszpański?

Seks hiszpański bywa zamiennie określany jako stosunek międzypiersiowy. Ten rodzaj stymulacji opiera się na otulaniu męskiego członka za pomocą kobiecych piersi. Wówczas w trakcie dochodzi do pocierania członka przez kobietę lub wykonywane są ruchy frykcyjne przez mężczyznę. Dedykowany jest on wyłącznie dla par, w których kobieta posiada stosunkowo duży biust. W innych przypadkach jest on fizycznie niemożliwy do wykonania.

Czy seks hiszpański przynosi przyjemność wyłącznie mężczyźnie?

Seks hiszpański, potocznie określany jest jako hiszpan. Wbrew powszechnym przekonaniom nie jest on przyjemny wyłącznie dla mężczyzny. Jest to sposób także do pieszczenia kobiecych piersi. Partnerzy mogą także skoncentrować się na uciskaniu, pocieraniu czy drażnieniu brodawek sutkowych.

Należy bardzo dokładnie podkreślić, że tzw. hiszpan nie jest żadną niezdrową perwersją czy wybujałą fantazją. Istotne jest, aby obie strony zgodziły się na taką formę pieszczot. Wystarczy skupić się na tym, co jest tu i teraz. Wspólne chwile i dwie strony chętne do bliskości to doskonała podstawa do eksperymentowania. Seks hiszpański doskonale łączy partnerów.

Za seksem hiszpańskim skrywa się lepsze zrozumienie i poznanie ciała partnera. Wspólne poznawanie nowych stref sprawia, że wspólne przyjemności będą jeszcze lepiej smakować. Seks hiszpański i seks oralny są doskonałym wstępem do seksu waginalnego. Razem możecie decydować o tym, co chcecie robić. Ze swoim partnerem nie trzeba obawiać się poznawania nowych doznać.

Jak można uprawiać seks hiszpański?

W rzeczywistości seks hiszpański można uprawiać na kilka różnych sposobów. Wszystko uzależnione jest od tego jakiego wzrostu są partnerzy, jakie mają sylwetki, a także jaka jest wielkość piersi oraz członka. Podczas zbliżenia nie trzeba skupiać się na tych aspektach. W trakcie można wszystko zmodyfikować i dopasować do siebie. Razem wyczujecie, co sprawia Wam największą przyjemność.

Wytypowane zostały trzy podstawowe pozycje umożliwiające uprawianie seksu hiszpańskiego:

  • Pierwszy sposób opiera się na tym, że mężczyzna stoi, a kobieta siedzi. W tej pozycji mężczyzna może swobodnie wykonywać ruchy frykcyjne. Kobieta posiada wolne ręce, a za ich pomocą może dodatkowo pieścić członka swojego partnera.
  • Drugi sposób sugeruje większą inicjatywę ze strony kobiety. Mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta klęka pomiędzy nogami mężczyzny. Swoimi piersiami obejmuje członka, a jej ruchy zaczynają stymulować go. Pani może wówczas wykonywać rytmiczne ruchy w górę i dół. Dodatkowo, aby zwiększyć doznania partnera może ścisnąć piersi swoimi rękami. Może również zmieniać intensywność ucisku.
  • W trzecim wariancie, kobieta kładzie się na plecach, a mężczyzna powinien usiąść okrakiem na tułowiu pani. Wówczas spokojnie umieszcza członka pomiędzy piersiami. Jednocześnie wykonuje ruchy, które pozwalają mu na uciskanie i przytrzymywanie piersi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydował się na stymulowanie łechtaczki swoją dłonią.

Wymienione powyżej zostały trzy podstawowe i najczęściej praktykowane sposoby seksu hiszpańskiego. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby je modyfikować, aby Wam było jak najprzyjemniej.