Francuski pocałunek czyli jak się całować z językiem?

Całowanie z językiem, jest zwane również jako francuski pocałunek. To namiętna i erotyczna odmiana pocałunku. Wymaga ona jednak pewnej wprawy i doświadczenia, aby pocałunek był pełen doznań i intymności dla obojga partnerów.  Może być też elementem gry wstępnej. Warto więc skupić się na tym ważnym temacie- jak się całować z językiem?

Jak wygląda pocałunek z językiem?

Pocałunek z językiem jest intymnym i erotycznym rodzajem pocałunku- inaczej zwanym głębokim. Polega on na wsuwaniu do ust partnera języka i pieszczenia nim wrażliwych miejsc. Nie jest to prostą sprawą, ponieważ by francuski pocałunek był udany i rozkoszny, musi być rytmiczny.

Dużo osób- w tym szczególnie tych młodych nie wie do końca, jak należy to zrobić, bo nigdy tego nie robiły. Sytuacja ta dla nich więc może być powodem do niepotrzebnego stresu.  A więc jak się całować z językiem, czy jest na to złoty środek? Odpowiedzi na te pytania, młodzi ludzie często poszukują na forach i stronach internetowych.

Aby wykonać francuski pocałunek należy:

  • być spokojnym i opanowanym, nie narzucać szybkiego tempa
  • zacząć od delikatnego pocałunku przy zamkniętych ustach
  • gdy oboje poczujecie się swobodnie, można przejść do delikatnego otwierania ust
  • następnie powoli wsuwać język, tak by dwa języki się spotkały
  • w tym momencie można zacząć wykonywać okrężne, naprzemienne ruchy językami

Ważne jest, aby każda ze stron reagowała na sygnały dawane przez drugą osobę, by wyczuć czy dany pocałunek jest odpowiedni dla partnera. Stres w tym momencie zostanie zastąpiony przyjemnością, która będzie doznaniem płynącym z intymnego kontaktu.

 Nauka całowania od podstaw.

Nawet najlepsza instrukcja, z wyznaczeniem podstawowych zasad nie jest w stanie idealnie przygotować na pierwsze pocałunki z językiem. Cały proces tej intymnej chwili jest uzależniony od obu stron. Jeżeli jeden z partnerów odczuwa stres i spięcie, to należy zadać sobie pytanie , czy ta chwila jest odpowiednia.

. Nie należy też przejmować się, nawet gdy na początku głębokie i intensywne pocałunki nie będą wychodzić idealnie.  Jeżeli obie strony będą zaangażowane, to nauka w jaki sposób całować się z językiem będzie prawdziwą chwilą ekscytacji i przyjemności.

Korzyści płynące z francuskich pocałunków.

  • pomaga w budowaniu intymności w relacjach partnerów
  • korzystnie wpływa na wzrost poziomu podniecenia
  • pozwala na lepsze poznanie preferencji seksualnych partnera
  • pozwala wykazać się kreatywnością i eksperymentować, by urozmaicić życie seksualne
  • jest przyjemne i satysfakcjonujące dla obu stron

Czego należy unikać przed pocałunkiem?

Gdy zamierzamy się całować, warto jest zadbać o świeży oddech. Unikać spożywania ostrych przypraw, intensywnie pachnących potraw i czosnku, ponieważ ich zapach może skutecznie zniechęcić partnera. Przed tym intymnym momentem, warto jest zrezygnować z papierosów i alkoholu,gdyż pozostawiają one w ustach nieprzyjemny posmak.

Jeżeli nie mamy pewności, co do świeżości naszego oddechu, należy skorzystać z gumy do żucia, lub odświeżacza do ust. Pozwoli nam to skupić się na sobie i podnieść poziom pewności siebie.

Całowanie z językiem jest pełnym ekscytacji i satysfakcji doświadczeniem, wnoszącym wiele korzyści do życia seksualnego. Podkręceniem namiętnej atmosfery, przed głębokim pocałunkiem mogą być czułe spojrzenia, chwytanie za rękę i obejmowanie się.

To jak należy się całowac z językiem, zależy od preferencji partnerów i sytuacji w jakiej namiętny pocałunek występuje. Francuski pocałunek jako część gry wstępnej, będzie inna niż ten sam pocałunek w restauracji czy parku. Ten rodzaj pocałunku, pozwala na eksperymentowanie, tak by oboje partnerów odczuwało przyjemność i radość  z całowania z języczkiem.